E-kniha Vánoce v klidu

Vánoce v klidu

E-kniha Vánoce v klidu

Čekají vás první Vánoce ve vlastní domácnosti?

Jste čerstvou maminkou a přemýšlíte jakým způsobem připravit Vánoce pro vaši novou rodinu?

Jsou pro vás přípravy na Vánoce jeden velký chaos a stres?

Máte pocit, že slavit Vánoce je v dnešní době vlastně úplně k ničemu?

Přemýšlíte, jak se vyhnout vánočnímu stresu a užít si letošní Vánoce opravdu v klidu?

Hledáte odpovědi na podobné otázky? Rozumíme vám. I my samy jsme před lety hledaly odpovědi. Naše Vánoce před lety totiž v klidu nebyly ani trochu. V chaosu a často se slzami na krajíčku. Tak nějak probíhaly naše vánoční přípravy. Jak moc bychom tenkrát ocenily kdyby nám někdo dal nějakého kapesního průvodce Vánocemi, abychom věděly co teď, co potom a co třeba vůbec.  Žádný takový ale nebyl takže my jsme se k těm klidným Vánocům nakonec dostaly přes hromadu vlastních omylů a chyb. Vy to ale rozhodně nemusíte dělat stejně.

Na více než třiceti stranách vás provedeme vánočními přípravami od začátku adventu až do Štědrého dne. V knize najdete spoustu praktických tipů, ale také krásné fotografie plné vánoční atmosféry a naše osobní vánoční příběhy.

Vánoce v klidu

Věříme, že abychom mohly vytvořit hezkou atmosféru, musíme být samy v pohodě. Naším přáním je, aby kniha byla přesně tou pomocnicí, díky které vánoční přípravy zvládnete s grácií a o vánoční atmosférě si už nebudete muset nechat jen zdát, ale naopak si ji budete celý měsíc užívat.

Vánoce v klidu

 

Myslíte, že je kniha podle popisu přesně pro vás, ale rádi byste se na ni nejdříve podívaly? Začtěte se do ukázky a rozhodněte se.

A co napsaly o Vánocích v klidu naše čtenářky?

„Dokumentují něco nesmírně podstatného, a to sice to, že pohoda domova nevychází z dokonale provedených přípravných prací, ale z vyrovnaného srdce maminky.“

spisovatelka Hana Pinknerová

Velmi milá knížka. Je vidět, že autorky mají s přípravami a tvorbou atmosféry bohaté zkušenosti. Nejedná se o žádné obecné rady, ale o opravdu praktické tipy, jak si užít předvánoční shon v co největším klidu. Jejich osobními příběhy, kterými je knížka proložená, mě velice bavily. Doporučuji všem ženám, které chtějí prožít Vánoce v klidu.“

porodní dula Veronika Matýsková