E-mailový klub

Ani nevíte, jak jsme rády, že jste si našla cestu na náš blog. Nejspíš i pro vás je téma domov důležité a chcete mu ve svém životě věnovat pozornost. Blog tvoříme s láskou a chutí, protože jsme přesvědčené o tom, že to má smysl a hlavně víme, že tam někde, na druhé straně jste vy, naše milé čtenářky, které naše články inspirují i motivují.

Víme, že nepíšeme jen tak do větru, ale pro skutečné ženy, které tvoří svůj vlastní domov a snaží se to dělat tak nejlépe, jak umí.

Rády bychom vás poznaly. Zajímá nás, co řešíte, jak se vám daří budovat váš domov, co potřebujete zlepšit,co se naučit a v čem se naopak cítíte jistá a sebevědomá. Vážíme se každé vaší reakce, komentáře pod článkem či emailu. Všechny je čteme a na všechny odpovídáme.

Baví vás to u nás na blogu a rády byste se v něm zapojily ještě trochu víc? Právě pro vás je tady náš E-mailový klub.

Každý čtvrtek ve vašem e-mailu

Každý čtvrtek v 7 hodin ráno vám pošleme email s nový článkem. To ale není vše. V každém emailu dostanete také něco navíc. Jedná se o úkoly, výzvy či materiály ke stažení, které se budou týkat tématu daného měsíce. Váš domov je jen váš, ale na péči o něj nemusíte být sama.

Budeme moc rády, když s vámi zůstaneme v kontaktu a budeme o sobě navzájem vědět. Náš blog je tu totiž hlavně PRO VÁS.

Pokud náhodou zjistíte, že vám emaily nic nového nepřináší nebo to není přesně to, co jste čekala, můžete se samozřejmě z odběru kdykoli odhlásit. Zlobit se na vás nikdo nebude.

E-mailový klub

*požadované