Klub Mámami

Místo pro vaši inspiraci, vzdělání i odpočinek

 • Chtěla byste mít nějaké místo, kde můžete načerpat novou energii i inspiraci pro vás a váš domov?
 • Místo, kde si můžete odpočinout a zároveň se vzdělávat?
 • Místo, kde vždy najdete podporu, pomoci i nový elán do tvoření vašeho vlastního DOMA?

 

Právě takové místo jsme pro vás vytvořily v našem připravovaném Klubu Mámami.

V našem projektu Mámami už více než dva roky podporujeme další ženy na jejich cestě tvořením jejich vlastního DOMA.  Domov, kde budou moci být samy sebou, a který budou tvořit s láskou i ve chvílích, kdy z něj prakticky nemůžeme odejít.

Zároveň víme, jak těžké a náročné může právě takové tvoření domova někdy být.

 • Máte pocit, že jste na tvoření domova vlastně úplně sama? 
 • Toužíte vytvořit ze svého bydlení útulný domov, ale pořád nevíte JAK?
 • Vždycky začnete dělat nějaké změny, ale nikdy vám to dlouho nevydrží? 

Z vašich zpráv víme, co ve svých domovech řešíte a přemýšlely jsme, jak vás té vaší cestě k domovu, který si zamilujete, můžeme ještě víc podpořit.

A proto jsme od 1. 9. spustily náš nový

KLUB MÁMAMI

Místo, kde najdete podporu, inspiraci a praktické tipy z oblasti organizace, úklidu i designu vašeho domova. 

 

Jak to vypadá uvnitř Klubu a na co se můžete těšit?

Každý měsíc jedno téma

Každý měsíc se v Klubu zaměříme na konkrétní téma týkající se domova. Postupně tak projdeme celým rokem a zaměříme se na organizaci času i věcí, ale také na návyky, rutinu a nemineme samozřejmě ani témata jako jsou design, stolování nebo slavnosti.

Pravidelná výuková a motivační videa

Každý měsíc v Klubu na vás budou čekat praktická a motivační videa vztahující se k tématu měsíce. Každý týden se můžete těšit na pravidelnou dávku inspirace i motivace v jednotlivých krátkých videích, díky kterým budete mít chuť pustit se hned do akce.

Praktické tipy, otázky a úkoly týdne

Každé téma budete mít možnost prakticky ukotvit ve svém domově právě díky praktickým tipům, ale také díky otázkám a úkolům týdne.

Materiály ke stažení

K jednotlivým tématům najdete v Klubu každý měsíc také nové materiály ke stažení a praktická cvičení, díky kterým budete moct dané téma opravdu aplikovat i u vás doma.

Jaký je koncept Klubu?

Každý měsíc se zaměříme na jedno konkrétní téma, týkající se našich domovů. Témata připravujeme tak, aby jednak korespondovaly s tím, co všechny aktuálně řešíme a prožíváme (zkrátka, že Vánoce nebudeme řešit v březnu), ale zároveň tak, abychom postupně, krok za krokem prošly jednotlivé oblasti tvoření domova tak, aby na sebe logicky navazovaly. Spolu s tématem měsíce si společně určíme také cíl daného měsíce. V září je naše téma „Co můžu udělat už dnes pro klidný zítřek?“ a cíl měsíce je: „Odcházím ráno z domova nebo v něm startuju nový den v pohodě a bez stresu.“ Ke každému tématu postupně přidáváme videa, ale také tipy a otázky, které vás postupně, krok za krokem povedou k danému cíli.

Diskuse na témata, která řešíte

Klub Mámami není jen místem, kde můžete čerpat a vzdělávat se. V Klubu je samozřejmě také prostor pro vaše příspěvky do diskuse týkající se toho, co aktuálně ve svém domově řešíte (i když se to zrovna netýká tématu měsíce). Každá jsme na své cestě někde trochu jinde a máme různé zkušenosti, které můžou pomoci někomu dalšímu. A někdy je samozřejmě skvělé už jen to, že člověk vidí, že podobné věci a problémy neřeší jen on sám.

Rychlé organizační konzultace

Klubový BONUS, který nikde jinde než v Klubu nenajdete. Mimo otázky do diskuse totiž Klub můžete využít také k rychlé konzultaci nad konkrétním organizačním problémem, který doma řešíte. Můžete vyfotit a nasdílet poličku v koupelně, se kterou si nevíte rady, koutek na hraní pro děti obýváku, kuchyňskou linku…My vám danou fotografii vždy okomentujeme a navrhneme možný postup či řešení. Jsou věci, které často ve svých domovech potřebujete jen vidět trochu jinak a najít ten správný směr. A právě k tomu slouží tyto rychlé konzultace uvnitř Klubu.

Živá vysílání

V Klubu se můžete těšit také na živá vysílání, která budou vždy buď na určité téma nebo v nich společně projdeme vaše otázky, na které vám během vysílání odpovíme. V rámci živých vysílání se ale můžete také těšit na rozhovory se zajímavými lidmi.

Jakým tématům se budeme v průběhu roku v  Klubu věnovat?

Co vás nejčastěji zajímá

Kde a jak Klub MÁMAMI probíhá?

Klub Mámami bude probíhat v uzavřené skupině na Facebooku po celý následující školní rok. Připojit se můžete kdykoli během roku.

Po přijetí vaší objednávky a platby vám na e-mail dorazí pozvánka do Klubu s odkazem, přes který můžete jednoduše vstoupit.

Musím se přidat na začátku měsíce?

Určitě ne. Do Klubu je možné připojit se kdykoliv v průběhu roku. Členství se pak počítá vždy od data přijetí platby na účet.

Získám členstvím přístup i ke staršímu obsahu?

Ano! Vstupem do Klubu získáte neomezený přístup k veškerému obsahu v Klubu po celou dobu trvání členství.

Musím být on-line vždy v určitém čase?

Určitě ne. Klub je otevřený prostor, do kterého se můžete vrátit kdykoli budete mít čas a chuť.

Co se stane, když nebudu stíhat?

Videa v Klubu jsou krátká a praktická, aby bylo možné vše stihnout nejen poslechnout, ale především aplikovat v každodenním životě. A pokud máte třeba náročný týden, není problém se k obsahu kdykoli znovu v klidu vrátit. Denně Klub určitě nezabere více než 10 – 15 minut.

Jak můžu členství v Klubu prodloužit?

Jednoduše. Vždy před vypršením členství vás e-mailem upozorníme na blížící se konec členství. To pak stačí prodloužit pouze odpovědí na e-mail, na základě které vám pošleme novou fakturu.

Jak můžu členství v Klubu ukončit?

Pokud už si nebudete přát v členství dál pokračovat, můžete stejným způsobem odpovědět na e-mail a členství jednoduše ukončit. Nikdo se na vás zlobit nebude, nebojte. 🙂

Členství v Klubu

 

 

 

3 měsíční členství v Klubu

Na celé 3 měsíce získáte:

 • neomezený přístup ke všem videím, která jsou v Klubu již v tuto chvíli dostupná a těšit se můžete samozřejmě na další, která postupně přidáváme.
 • možnost zapojit se do diskusí
 • příležitost užít si živá vysílání
 • jedinečnou příležitost využít rychlé konzultace týkající se konkrétního organizačního problému, který doma řešíte
 • v rámci 3 měsíčního členství získáváte také Vánoční speciál

 

>> Chci si objednat 3 měsíční členství v Klubu <<

 

 

6 měsíční členství v Klubu

Na 6 měsíců získáte:

 • neomezený přístup ke všem videím, která jsou v Klubu již v tuto chvíli dostupná i všechna další, která postupně budou přibývat
 • možnost zapojit se do diskusí
 • příležitost užít si živá vysílání
 • jedinečnou příležitost využít rychlé konzultace týkající se konkrétního organizačního problému, který doma řešíte
 • v rámci 3 měsíčního členství získáváte také Vánoční speciál

A navíc

 • v ceně 6 měsíčního členství máte v ceně také 30 minutovou osobní on-line konzultaci v ceně 600,-Kč

 

>>To je skvělé, chci si koupit členství na 6 měsíců <<

 

Co členstvím v klubu získáte

Ale to není vše!

Členstvím v Klubu získáváte také:

 • Pravidelné vzdělávání v oblasti organizace, úklidu a designu domova formou videí
 • Neomezený přístup ke všem videím v klubu v uzavřené facebookové skupině
 • Komunitu dalších podobně naladěných žen

 

Photo by: David Vávra

Jak vidí naši práci a projekt Mámami ženy, se kterými pracujeme

„V první řadě jste mi pomohly pochopit, že když se mi doma něco nelíbí, nemůžu čekat, že se to změní samo, ale že musím začít já. Neznám vás úplně dlouho, ale o to intenzivněji vnímám rady a tipy, co a jak doma změnit. Snažím se díky vám na každý den připravovat, vnímat, co konkrétně mi v jaké místnosti vadí a měnit to.

 

„Díky vám jsem pochopila, že domov nemusí být bojiště, kde bojuju proti všemu a všem. Že je lepší být jeden tým, který se snaží o to samé – vytvořit příjemné místo pro všechny. Mladší členové týmu to ještě úplně nechápou, ale můžu je k tomu vědomě vést a jít jim příkladem. A (nejen) za to vám moc děkuju!“

 

„Pomohly jste mi otevřít oči v tom, že #domovjetohlavnicostojizatotvorit, že úklid není za trest, ale můžeme jej dělat s láskou, protože tím pečujeme o prostředí, kde chceme, aby se naše rodina měla hezky.“

 

„Kurz a kniha Zamilujte si svůj domov pro mě znamenal revoluci ve způsobu přemýšlení o mém domově. Krátké několikaminutové lekce s laskavým přednesem sester Markéty a Míši navedou každou ženu na správnou cestu k vysněnému cíli o krásném a organizovaném domově, ve kterém se stanete Vy duší Vašeho domova. Vždyť domov má být krásný hlavně pro Vás a Vaši rodinu. A o tom, jak přijít na to, co pro Váš dokonalý domov můžete udělat, jsou tři moduly – Rytmus Vašeho života, Kouzlo organizace a Design a Krása. Jako žena musím za sebe říct, že se mi velice líbí laskavý způsob přednesu a podání informací, kdy se necítíte nikam tlačena, nucena a nic není špatně. A myslím, že nebudu jediná, kterou kurz Zamilujte si svůj domov motivoval k tomu jít s RADOSTÍ a LÁSKOU zvednout zadek a pro svůj dům nadšeně něco udělat“

 

„Knížka Zamilujte si svůj domov spustila revoluci v mém životě a po 6 letech na mateřské jsem konečně objevila směr, kterým se chci ubírat. Ještě jednou velké DÍKY za vás a vaši práci!“

 

Photo by: David Vávra

Kdo vás bude v Klubu Mámami provázet?

Jsme Míša a Markét, sestry, trojnásobné mámy a zakladatelky projektu Mámami a organizátorky domovů.
Jsme také autorky knih Báječné oslavy a Zamilujte si svůj domov a zároveň lektorky on-line kurzů a programů na téma tvoření a organizace domova.
Pomáháme ostatním ženám najít si svoji vlastní cestu, jak vytvořit svůj domov tak, aby byl jedinečným místem, kde se budou cítit samy sebou a učíme je, jak prakticky krok za krokem, zjednodušit svůj domov i život.