Knihy

E-kniha Vánoce v klidu

Čekají vás první vánoční přípravy ve vlastní domácnosti?

Jste čerstvou maminkou a přemýšlíte jakým způsobem připravit Vánoce pro vaši novou rodinu?

Jsou pro vás vánoční přípravy jeden velký chaos a stres?

Máte pocit, že slavit Vánoce je v dnešní době vlastně úplně k ničemu?

Přemýšlíte, jak se vyhnout vánočnímu stresu a užít si letošní Vánoce opravdu v klidu?

Hledáte odpovědi na podobné otázky? Rozumíme vám. I my samy jsme před lety hledaly odpovědi. Naše Vánoce před lety totiž v klidu nebyly ani trochu. V chaosu a často se slzami na krajíčku. Tak nějak probíhaly naše vánoční přípravy. Jak moc bychom tenkrát ocenily kdyby nám někdo dal nějakého kapesního průvodce Vánocemi, abychom věděly co teď, co potom a co třeba vůbec.  Žádný takový ale nebyl takže my jsme se k těm klidným Vánocům nakonec dostaly přes hromadu vlastních omylů a chyb. Vy to ale rozhodně nemusíte dělat stejně.

Na více než třiceti stranách vás provedeme vánočními přípravami od začátku adventu až do Štědrého dne. V knize najdete spoustu praktických tipů, ale také krásné fotografie plné vánoční atmosféry a naše osobní vánoční příběhy.

Věříme totiž, že abychom mohly vytvořit hezkou atmosféru, musíme být samy v pohodě. Naším přáním je, aby kniha byla přesně tou pomocnicí, díky které vánoční přípravy zvládnete s grácií a o vánoční atmosférě si už nebudete muset nechat jen zdát, ale naopak si ji budete celý měsíc užívat.

Zaujala vás naše e-kniha? Máte pocit, že by pro vás mohla být na cestě vánočními přípravami vhodným pomocníkem? Přečtěte si ukázku, abyste zjistila, zda je naše e-kniha přesně tím, co hledáte. 

A co napsaly o Vánocích v klidu naše čtenářky?

„Dokumentují něco nesmírně podstatného, a to sice to, že pohoda domova nevychází z dokonale provedených přípravných prací, ale z vyrovnaného srdce maminky.“

spisovatelka Hana Pinknerová

„Velmi milá knížka. Je vidět, že autorky mají s přípravami a tvorbou atmosféry bohaté zkušenosti. Nejedná se o žádné obecné rady, ale o opravdu praktické tipy, jak si užít předvánoční shon v co největším klidu. Jejich osobními příběhy, kterými je knížka proložená, mě velice bavily. Doporučuji všem ženám, které chtějí prožít Vánoce v klidu.“

porodní dula Veronika Matýsková

 

 

 

Kniha Báječné Oslavy

„Provází nás od nejútlejšího dětství. Atmosféra všedních dní. Naše máma ji uměla vytvářet kdykoli a kdekoli. To bylo naše dětství. Nedělní odpoledne s horkým čajem a letní výlety k brněnské přehradě.  Nepřeberné množství narozeninových oslav a ty nejkouzelnější Vánoce.“

V knize Báječné oslavy se s vámi podělíme o to, jak vytvořit nezapomenutelnou atmosféru velkých oslav i malých slavností uprostřed všedních dnů. Čekají na vás návody na tvoření, originální recepty a nápady na drobnosti, které dělají oslavy oslavami.

V knize najdete spoustu krásných barevných fotografií a inspirativních tipů, které ve vás vzbudí chuť uspořádat si každičký den alespoň malou oslavu a udělat ze svého domova o něco pestřejší místo.

Protože „domov je to hlavní, co stojí za to tvořit“.

Ukázka