KURZ ZAMILUJTE SI SVŮJ DOMOV

Konečně vám to můžeme prozradit! Novinka, kterou pro vás už pár týdnů chystáme, je na světě. Konečně máme příležitost se společně potkat off-line. Ano, čtete správně. Články jsou skvělá věc, ale osobnímu setkání se prostě nevyrovnají. Zveme vás na první a jedinečný kurz plný inspirace k tvoření vlastního domova.

Jste unavená z nekonečné řady úkolů a povinností? Vládne u vás doma chaos a nepořádek a nevíte, jak z něj ven? Vytratila se někde mezi vším tím praním, vařením a uklízením, radost z tvoření vlastního domova?

Možná si myslíte, že jste sama, která se podobnými otázkami trápí. Domov je přece něco, co všechny zvládáme hravě a bez problémů. Tak nějak levou zadní. A když náhodou ne, tak o tom jednoduše nemluvíme, protože to přece není důležité.

Co když je to ale jinak? Co když je právě váš domov tím nejdůležitějším místem ve vašem životě.  Nebo jím může být. Zavřete na chvíli oči a představte si, jaký by byl váš domov snů.

My vás zveme k tomu, abyste ty oči mohla zase otevřít a sny proměnit ve skutečnost. Neslibujeme vám zázraky přes noc. Neříkáme, že tvořit domov je snadné, a že to nestojí žádnou práci. Říkáme jen jedno.

TVOŘIT DOMOV STOJÍ ZA TO

Přijďte se o tom přesvědčit. Načerpejte ztracené síly. Setkejte se s podobně naladěnými ženami a naučte se nové věci.

Přijďte se ZNOVU ZAMILOVAT DO SVÉHO DOMOVA.

 

Co dalšího vás ještě čeká?

  • Seznámíme se u „welcome drinku“ a společně ochutnáme dobroty z kuchyně kavárny Dvorek pod Petrovem.
  • Všechna témata kurzu doplníme o praktické příklady a příběhy ze života.
  • Vyrobíme si krásný a praktický doplněk do vašeho domova.
  • Prozradíme vám praktické tipy a vychytávky pro vaši domácnost.
  • Setkáte se s podobně naladěnými ženami a načerpáte spoustu inspirace.
  • Uslyšíte informace, otázky a nové podněty,které na blogu nenajdete.

To vše zažijete během čtyř hodin, které strávíte jedinečném a nádherném prostoru v samém centru Brna. V rozkvetlé zahradě kavárny Dvorek pod Petrovem, do které se běžně nedostanete.

Na koho se můžete těšit?

Kurzem vás provedou Míša a Markéta, dvě sestry, manželky a trojnásobné mámy, které na blogu Mámami provází ženy tvořením jejich vlastního domova.

Míša a Markéta jsou také autorkami knihy Báječné oslavy a e-knihy Vánoce v klidu, jejichž ústředním motivem je právě domov. 

 

A jaká je cena?

u vás doma chaos a nepořádek a nevít

 

 

2 comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.