On-line kurz Zamilujte si svůj domov

Co kdybyste konečně mohla začít tvořit takový domov, po jakém jste vždy toužila? Co kdybyste konečně mohla vytvořit domov, kde věci mají své místo a všechny činnosti svůj příjemný rytmus? Co kdybyste získala jednoduchý návod, jak tvořit domov tak, aby byl jedinečný a zkrátka a dobře jen a jen VÁŠ? Právě proto, abyste to konečně dokázala, vznikl náš první On-line kurz.

Vzpomínáte si ještě na tu chvíli, kdy jste poprvé držela klíče vašeho nového bytu či domu? Na ten úžasný pocit štěstí, který vás doslova pohltil. Na tu jedinečnou příležitost vytvořit si své vlastní DOMA? 

O čem jste tenkrát snila? Jaký domov jste si přála vytvořit? Nejspíš jste chtěla především vytvořit místo plné útulné a hřejivé atmosféry. Místo, kde vám i vaší rodině bude jednoduše hezky.

Jenže každodenní realita vašich dní je ve skutečnosti někde úplně jinde.

No schválně, nechte nás teď chvíli hádat:

 

Tak co? Poznala jste se v některé z předchozích otázek? Ani nevíte, jak vám rozumíme. Samy jsme na tom před pár lety byly dost podobně. Byly jsme dvě mladé mámy, které se metodou pokus omyl snažily přijít na to, jak zvládnout každodenní péči o děti a ještě k tomu jim vytvořit opravdový domov, ve kterém i nám samotným bude aspoň trochu dobře.

 

„Krok za krokem vás povedeme jednotlivými oblastmi, díky kterým vytvoříte své vlastní a opravdové DOMA“

 

Cítíte se poslední týdny a měsíce právě takhle?

Tak teď na chvíli zkuste zavřít oči a představit si, jaké by to bylo:

 

A teď si zkuste představit, že všechno tohle snění můžete konečně proměnit v realitu.

Vzaly jsme všechny naše zkušenosti s tvořením domova. Všechno, co jsme samy zkoušely a učily se několik let. A připravily jsme pro vás tenhle jedinečný ON-LINE KURZ.

Připravily jsme jej tak, jako bychom jej tvořily pro naše vlastní mladší „já“, které by tenkrát tolik ocenilo, kdyby mu někdo dal jednoduchý a stručný návod JAK NA TO.

 

„V kurzu vám předáme vše, co jsme se samy metodou „pokus omyl“ učily několik let“.

 

Tak tady je. Náš první On-line kurz. Připravily jsme jej pro vás.  Protože i vy můžete žít v domově, ve kterém se budete cítit dobře, a který bude jedinečným způsobem odrážet to, kým jste.

Jediné, co potřebujete je sebrat vlastní odvahu a pustit se do akce! A my vám můžeme slíbit, že vás v tom nenecháme, ale provedeme vás krok za krokem vším, co jsme se samy na naší cestě naučily a co potřebujete vědět, abyste mohla začít tvořit domov, který budete milovat.

 

Jdete do toho s námi? Tak neváhejte a objednejte si svůj ON-LINE KURZ!

Začínáme už 8.6.2020

 

 

 

A co vás v On-line kurzu čeká?

 

 

 

A to není vše! V každém modulu najdete také materiály ke stažení, které vám pomohou postupovat opravdu prakticky krok za krokem.

 

„Nepotřebujete žádné super schopnosti. Jen vlastní odvahu.“

 

Jak On-line kurz probíhá?

 

 

Jaká je cena On-line kurzu?

 

Co za své peníze dostanete?

 

A co všechno se v kurzu naučíte?

 

Pořád si nejste jistá, jestli je kurz to pravé pro vás? Máte nějaké dotazy? Tak se neváhejte zeptat!

Moc rády vám odpovíme na všechno, co vás ohledně kurzu zajímá. Napište nám na e-mail info@mamami.cz a my vám na všechny vaše otázky odpovíme v co nejkratším možném čase.

Kopíruje kurz knížku Zamilujte si svůj domov?

Ne. Kurz na knížku volně navazuje, ale v obsahu ji nekopíruje, ačkoliv některá témata se samozřejmě překrývají, protože jak knížka, tak kurz se věnují tématu tvoření domova.

V kurzu ale půjdeme oproti knížce mnohem více do praxe a každodenního života a budeme se věnovat také tématům, která v knížce vůbec nenajdete.

Je nutné se mít profil na Facebooku?

Ano, bez toho bohužel není možné do kurzu vstoupit. Kurz spouštíme poprvé v pilotní verzi, což sebou nese jistá technická omezení. I to je ale důvod, proč máte nyní možnost vstoupit do kurzu za cenu více než příznivou, která se v budoucnu již nebude opakovat.

Kurz mě moc zaujal, ale z různých důvodů jej teď nevyužiji. Bude možnost do něj vstoupit v budoucnu?

Ano, kurz plánujeme otevřít opakovaně, letos už to ale nebude. Brány kurzu se znovu otevřou až v příštím roce.

Co když nakonec přece zjistím, že kurz není pro mě?

Nemusíte se ničeho bát. Pokud během prvního týdne zjistíte, že kurz nesplňuje vaše očekávání, vrátíme vám bez váhání vaše peníze zpět. 

 

 

 

Už se nemůžete také dočkat? Kurz začíná už 8.6., tak neváhejte a připojte se i k dalším skvělým ženám, které se rozhodly zamilovat se znovu do svého domova.