Organizace domova u vás doma

Photo by Mamami

Organizace domova u vás doma

 

 • Stále přerovnáváte poličky, skříně, šuplíky a pořád to nedává smysl?
 • Neumíte se zbavovat věcí a průběžně je třídit?
 • Dělá vám problém dotáhnout věci do konce?
 • Už dlouhou dobu toužíte udělat doma změnu a pořád se nemůžete odhodlat?

 

Necítíte se doma dobře, jste zavalena věcmi, ale nevíte, kde začít, a hlavně JAK dotáhnout třídění a správné uložení věcí až do konce? Pomůžeme vám to změnit, a to přímo u vás doma.

Na chvíli si představte svůj domov jako místo, které opravdu milujete, kde máte jen tolik věcí, kolik potřebujete, kde každá věc má své místo podle jedoduchého systému. Toužíte po takovém domově? Pak je organizace domova přesně pro vás.

 

Co díky Organizaci domova získáte?

 

Nadhled

Už díky úvodní konzultaci získáte nadhled a uvidíte svoji domácnost z nového úhlu. Zjistíte, co doma opravdu chcete a k čemu už se nebudete chtít vracet.

Systém

Organizace probíhá přímo u vás doma. Díky tomu najdeme společně ten nejlepší systém organizace a uložení věcí, který bude odrážet vaše nastavení a životní styl. Ať už se bude jednat o šatní skříň, kuchyňskou linku nebo dětský pokoj, váš domov získá systém, který bude reflektovat vás a vaše potřeby.

 

Zjednodušení

Někdy si život zbytečně komplikujeme nebo jedeme ve starých a příliš vyjetých kolejích. Naším cílem je zjednodušit vám život snadnou organizací a smysluplným uložením věcí, které vám pomůže orientovat se ve svém domově s lehkostí a bez zdlouhavého hledání jednotlivých věcí.

 

Podporu

Po celou dobu organizace budeme s vámi. Pomůžeme vám projít procesem rozhodování, třídění a ukládání. Nejste na to sama. Každý potřebuje podpořit a díky tomu rychleji, jasněji a efektivněji dotáhnete věci do konce.

 

Radost a sebevědomí

Díky osobní organizaci a systému na míru zjistíte, že i váš domov může být místem pohody a radosti.  Už se nebudete muset stydět pozvat své přátele nebo dokonce přijímat nečekané návštěvy. Váš domov už nikdy nebude stejný, protože i když se doma ocitnete uprostřed nepořádku, už budete vědět, že není trvalý. Jednoduše už budete vědět JAK na to.

 

Co všechno můžete řešit díky organizaci domova?

 

 • Šatní skříň, neuspořádaný obývák nebo dětský pokoj přecpaný hračkami a oblečením, zkrátka konkrétní místo vašeho domova, které si zaslouží změnu
 • Problém s dotahováním věcí do konce
 • Nefunkční nebo chybějící systém vašeho domova a osobních návyků, díky kterým je váš domov plný chaosu a nepořádku

 

Co obsahuje organizace domova u vás doma?

 

 • Úvodní konzultaci zdarma u vás doma
 • Návrh řešení
 • Přítomnost dvou organizátorek během procesu organizace
 • Pomoc s tříděním, rozhodováním a vytvoření úložného systému na míru
 • Nákupní seznam doporučených výrobků
 • Možnost zajištění nákupu

 

Půjdeme do toho společně?

 

Rozhodla jste se udělat první krok k vašemu vysněnému domovu? Skvělé! Nejste v tom sama. Rády vás celým procesem provedeme, a to přímo u vás doma. Budeme vaše průvodkyně od první konzultace až po poslední detail. Ukážeme, podpoříme a vytvoříme z vašeho domova místo, které bude odrážet vaše potřeby a přání a stane se opravdovým domovem, který si znovu zamilujete.

 

Jak začít?

 

Jste z Brna a nejraději byste se už pustila do práce? Napište nám a domluvme si první konzultaci u vás doma.

 

ZAVÁDĚCÍ CENA

Hodinová sazba 950 Kč/ 1 hodina 

nebo

Balíček

2900 Kč/ 3 hod

4 500 Kč/ 6 hod

Ceny platí pro Brno

(nejsem plátce DPH)

 

Máte zájem o organizaci u vás doma?

Napište nám a domluvte si s námi termín úvodní konzultace.