Organizace domova u vás doma

Organizace domova u vás doma

 

Ráno vstanete, ze skříně ještě potmě rychle vylovíte župan. Dvě další ramínka spadla na zem (tu skříň už musíte vážně probrat), ale teď není čas to řešit.  Teď musíte hlavně rychle připravit snídani a svačiny pro děti. Už při vstupu do kuchyně na vás znovu padne ten známý nepříjemný pocit. Pohled na kuchyňskou linku přeplněnou věcmi vám všední ráno nijak nezlepšil. Jasně, že byste ty věci ráda uklidila, jenže nějak není kam. Všechny skříňky i šuplíky jsou přeplněné k prasknutí, takže se v nich musíte složitě prohrabovat, abyste vůbec našla to, co hledáte.

Tolikrát jste už zkoušela tomu všemu dát nějaký systém. Vše jste vždycky srovnala, ale za pár týdnů bylo stejně vše při starém. Prostě jste asi neschopná a holt nikdy nebudete mít takový ten krásný uklizený byt. Však co, nemáte taky čas celé dny uklízet, musíte dělat důležitější věci. 

Ve spíži, kde potřebujete rychle najít snídaňové lupínky je to snad ještě horší. Všude poloprázdné pytlíky potravin, ze kterých se při každém další hledání vysype kousek obsahu. Úložné dózy už jste taky zkoušela, jenže je to celé k ničemu, když vám vždycky zbude třetina sáčku, která se do ní nevejde.

Teď ještě najít ty správné krabičky na svačinu ve změti plastových misek a víček a pak honem vzbudit děti. Ani pohled na jejich pokojík vám na ranní náladě zrovna nepřidá. Poházené hračky na zemi a stoly pokryté papíry, které není kam uložit. Tak aspoň ještě honem nachystat oblečení (proč ho vůbec skládáte, když je z něj ve skříni stejně jedna velká hromada?) No, teď není čas nad tím přemýšlet, za dvacet minut musíte odcházet…

Připomíná vám to něco? Jsou taková i vaše rána? Navenek sice nad stavem svého domova máváte rukou, ale uvnitř vás svírá úzkost při každém návratu domů či otevření šatní skříně?

Zkuste si teď představit úplně jiný scénář. 

Co kdybyste si mohla každé ráno svůj oblíbený župan jednoduše vytáhnout ze skříně, kde má každý kousek oblečení svůj prostor, takže z ramínek nic neklouže a nepadá?

Co kdybyste otevřela kuchyň a na poloprázdné lince si zapálila vonnou svíčku, pustila si příjemnou hudbu a u přípravy snídaně si vychutnala ten vzácný čas jen sama se sebou, ve ztichlém domově?

Co kdybyste mohla otevřít spíž a jednoduše vytáhnout vše, co potřebujete bez toho, aby se cokoli rozsypalo?

Co kdyby si vaše děti konečně dokázaly samy a bez vaší pomoci každý den uklidit své věci na jim určené místo?

Co kdybyste se ve svém domově mohla konečně zhluboka nadechnout a odpočinout si od starostí všedních dní.  Umíte si představit ten úžasný pocit úlevy, kdy se vrátíte po náročném pracovním dni zpátky domů a místo úklidu kuchyně, ve které stále ještě vládne snídaňový chaos, si vychutnala horkou kávu se svým mužem?

Co kdybyste i vy proměnila místo, kde bydlíte ve skutečný domov, který si zamilujete? 

Ne, tohle není jen sen či realita pro ty, kdo se narodili se smyslem pro pořádek a organizaci. Takhle můžete žít i vy. Nemusíte hned dělat velké změny. Začít můžete pozvolna.

 

Třeba jen jednou místností vašeho domova, která je pro vás aktuálně tím největším zdrojem stresu. Můžete si zvolit naši virtuální organizaci.

Možná byste ale daleko spíš ocenila osobní pomoc dvou organizátorek. 

 

V tom případě využijte naši

Organizace domova u vás doma

 

Jak probíhá organizace domova u vás doma?

 •  Vy vyplníte kontaktní formulář a my se vám následně ozveme a domluvíme si termín úvodní konzultace přímo u vás doma. Na úvodní konzultaci společně probereme vaše potřeby a přání.
  My si vše také samy nafotíme a změříme.
 •  Do 14 dní vám zašleme návrh organizačního řešení, které má dvě části – textovou a vizuální.
 • V textové části řešení vám podrobně popíšeme návrh uspořádání jednotlivých skříní a poliček, vše rozdělíme do jednotlivých sekcí a také vám navrhneme, jak při následném uspořádání postupovat krok za krokem.
 • Ve vizuální části řešení pak pracujeme s vašimi fotkami, do kterých vám opět přehledně zaznačíme návrh umístění jednotlivých věcí. Najdete zde také navržené úložné systémy.
 •  V rámci řešení vám vypracujeme také Nákupní seznam, podle kterého vám následně nakoupíme a dodáme veškeré potřebné úložné systémy. 
 • Po schválení návrhu řešení se ve smluvený termín spolu s vámi pustíme do samotné organizace vašeho domova. 
 •  Po 14 dnech (nebo v jiný smluvený termín)  v rámci navazující telefonní konzultaci společně probereme, jak vám nové uspořádání vyhovuje nebo zda je potřeba něco změnit či doladit.

 

 

„Nadchlo mě opravdu promyšlené a profesionální zpracování  – od úvodního dotazníku přes vypracovaný návrh, po velmi efektivní realizaci. Vše doplněné svižnou elektronickou komunikací.“ 

 

 

„Velmi jsem ocenila, že jsem na celou akci nebyla sama. Právě díky vaší pomoci všechno proběhlo rychle a

hladce a hravě se nám povedlo se se vším popasovat i s batoletem v závěsu.“

 

Proč se pustit do organizace domova s námi? 

 • Máme za sebou více než 10 let zkušeností s organizací vlastních domovů a více než 2 roky je organizace domovů také náplní naší práce. 
 •  Váš domov neznáme a právě proto nám nechybí nadhled. Díky němu vám rychle a efektivně pomůžeme rozdělit vše na jednotlivé a logické sekce.
 • Jsme dvě a každá úplně jiná. A právě proto máte jistotu, že vám nebudeme vám vnucovat žádná zaručená či instantní řešení. Místo toho budeme hledat takové, které bude šité na míru vám a vašemu domovu.
 • Jako trojnásobné mámy už dobře víme, jak rychle i efektivně třídit a ukládat dětské oblečení či hračky.
 • Máme bohaté zkušenosti s ukládáním jednotlivých věcí a dokážeme vám tak doporučit ty nejlepší úložné systémy vhodné právě pro vás a váš domov.

A navíc….

 • Jako sestry jsme sehraná dvojka. Celý proces tak s námi zvládnete za pouhých pár hodin a rozhodně nečekejte žádný nudný úklid.

Tak co? Půjdeme do toho společně?

Rozhodla jste se udělat první krok k vašemu vysněnému domovu? Skvělé!

Rády vás celým procesem provedeme, a to přímo u vás doma. Budeme vaše průvodkyně od první konzultace až po poslední detail.

Ukážeme, podpoříme a vytvoříme z vašeho domova místo, které bude odrážet vaše potřeby a přání a stane se opravdovým domovem, který si znovu zamilujete.

 

„Cítila jsem z vaší strany plnou podporu a bylo vidět, že i vás celý proces baví,

vnesly jste do naší domácnosti spoustu elánu a energie. „

Cena

 

Vyberte si svůj balíček

10 900 Kč/ 3 hod organizace u vás doma

17 900 Kč/ 6 hod organizace u vás doma

Ceny platí pro Brno

(nejsem plátce DPH)

 

Co obsahuje organizace domova u vás doma?

 • Úvodní konzultaci u vás doma (případně je možné domluvit se na on-line konzultaci)
 • Návrh řešení (vizuální i textový návrh organizace)
 • Přítomnost dvou organizátorek během procesu organizace
 • Pomoc s tříděním, rozhodováním a vytvoření úložného systému na míru
 • Nákupní seznam doporučených výrobků
 • Zajištění nákupu úložných systémů
 • 1 x 30 minutová konzultace po telefonu po skončení organizace (doladění detailů, odpovědi na vaše otázky týkající se změn)

 

Organizace nezahrnuje

 • Cenu nakoupeného úložného systému (košíky, boxy, krabice,…)
 • Odvoz vytříděných věcí

 

 

Je osobní organizace to, co právě teď potřebujete?

 

Jste z Brna a nejraději byste se už pustila do práce?

Stačí, když vyplníte jednoduchý kontaktní formulář na konci stránky a se vám co nejdříve ozveme s návrhem termínu úvodní konzultace. 

Galerie