Virtuální organizace vašeho domova

virtuální organizace domova

Virtuální organizace vašeho domova 

 

Nemůžeme vás navštívit osobně? Nevadí. Máme řešení. Virtuální organizace vašeho domova  vám pomůže vyřešit problém s nepořádkem ve skříni nebo chaos v kuchyni.

Ráno vstanete, ze skříně ještě potmě rychle vylovíte župan. Dvě další ramínka spadla na zem (tu skříň už musíte vážně probrat), ale teď není čas to řešit.  Teď musíte hlavně rychle připravit snídani a svačiny pro děti. Už při vstupu do kuchyně na vás znovu padne ten známý nepříjemný pocit. Pohled na kuchyňskou linku přeplněnou věcmi vám všední ráno nijak nezlepšil. Jasně, že byste ty věci ráda uklidila, jenže nějak není kam. Všechny skříňky i šuplíky jsou přeplněné k prasknutí, takže se v nich musíte složitě prohrabovat, abyste vůbec našla to, co hledáte.

Tolikrát jste už zkoušela tomu všemu dát nějaký systém. Vše jste vždycky srovnala, ale za pár týdnů bylo stejně vše při starém. Prostě jste asi neschopná a holt nikdy nebudete mít takový ten krásný uklizený byt. Však co, nemáte taky čas celé dny uklízet, musíte dělat důležitější věci. 

Ve spíži, kde potřebujete rychle najít snídaňové lupínky je to snad ještě horší. Všude poloprázdné pytlíky potravin, ze kterých se při každém další hledání vysype kousek obsahu. Úložné dózy už jste taky zkoušela, jenže je to celé k ničemu, když vám vždycky zbude třetina sáčku, která se do ní nevejde.

Teď ještě najít ty správné krabičky na svačinu ve změti plastových misek a víček a pak honem vzbudit děti. Ani pohled na jejich pokojík vám na ranní náladě zrovna nepřidá. Poházené hračky na zemi a stoly pokryté papíry, které není kam uložit. Tak aspoň ještě honem nachystat oblečení (proč ho vůbec skládáte, když je z něj ve skříni stejně jedna velká hromada?) No, teď není čas nad tím přemýšlet, za dvacet minut musíte odcházet…

Připomíná vám to něco? Jsou taková i vaše rána? Navenek sice nad stavem svého domova máváte rukou, ale uvnitř vás svírá úzkost při každém návratu domů či otevření šatní skříně?

 

Zkuste si teď představit úplně jiný scénář. 

 

Co kdybyste si mohla každé ráno svůj oblíbený župan jednoduše vytáhnout ze skříně, kde má každý kousek oblečení svůj prostor, takže z ramínek nic neklouže a nepadá?

Co kdybyste otevřela kuchyň a na poloprázdné lince si zapálila vonnou svíčku, pustila si příjemnou hudbu a u přípravy snídaně si vychutnala ten vzácný čas jen sama se sebou, ve ztichlém domově?

Co kdybyste mohla otevřít spíž a jednoduše vytáhnout vše, co potřebujete bez toho, aby se cokoli rozsypalo?

Co kdyby si vaše děti konečně dokázaly samy a bez vaší pomoci každý den uklidit své věci na jim určené místo?

Co kdybyste se ve svém domově mohla konečně zhluboka nadechnout a odpočinout si od starostí všedních dní.  Umíte si představit ten úžasný pocit úlevy, kdy se vrátíte po náročném pracovním dni zpátky domů a místo úklidu kuchyně, ve které stále ještě vládne snídaňový chaos, si vychutnala horkou kávu se svým mužem?

 

Co kdybyste i vy proměnila místo, kde bydlíte ve skutečný domov, který si zamilujete? 

 

Ne, tohle není jen sen či realita pro ty, kdo se narodili se smyslem pro pořádek a organizaci. Takhle můžete žít i vy. Nemusíte hned dělat velké změny. Začít můžete pozvolna.

 

Třeba jen jednou místností vašeho domova, která je pro vás aktuálně tím největším zdrojem stresu. Můžete si navíc vybrat, zda byste při organizaci ocenila osobní pomoc dvou organizátorek nebo využijete naši

Virtuální organizaci vašeho domova

 

V každém případě vám pomůžeme vytvořit z místa, kterému se dnes podvědomě vyhýbáte milovaný kout ve vašem domova. 

 

„Moc děkuji, vaše nápady jsou přesně to, co jsem potřebovala.

Už teď, když se dívám na fotky před a po, vidím velkou změnu.“

 

Jak probíhá virtuální organizace vašeho domova?

 

 •  Vy nám zašlete fotky prostoru, který potřebujete zorganizovat.
 •  My vám následně pošleme dotazník, díky kterému pak budeme moci sestavit návrh řešení přímo vám na míru.
 •  Do 14 dní vám zašleme návrh organizačního řešení, které má dvě části – textovou a vizuální.
 • V textové části řešení vám podrobně popíšeme návrh uspořádání jednotlivých skříní a poliček, vše rozdělíme do jednotlivých sekcí a také vám navrhneme, jak při následném uspořádání postupovat krok za krokem.
 • Ve vizuální části řešení pak pracujeme s vašimi fotkami, do kterých vám opět přehledně zaznačíme návrh umístění jednotlivých věcí. Najdete zde také navržené úložné systémy.
 •  V rámci řešení vám vypracujeme také Nákupní seznam, podle kterého si snadno nakoupíte veškeré úložné systémy.
 •  Vy už si pak dle návrhu vše nakoupíte a uděláte sama ve svém vlastním tempu tak, jak vám to bude vyhovovat.

 

 

virtuální organizace vašeho domova
Ukázka textové části organizačního řešení

 

 

 

Výhody virtuální organizace vašeho domova

 

 • Vše probíhá online, nemusíme se tedy domlouvat na termíny setkání a řešit nemoci dětí či jiné indispozice
 •  My navrhneme organizační řešení  a vy si vše zorganizujete v klidu a soukromí, bez jakéhokoliv časového presu.
 • Návrhy virtuální organizace vám zůstanou a vy s k nim tak můžete vracet znovu a znovu.

 

„Opravdu jste mi daly skvělé tipy a motivovala mě vaše podpora a povzbuzení.“

virtuální organizace vašeho domova
nákupní seznam

Proč se pustit do virtuální organizace domova s námi? 

 • Máme za sebou více než 10 let zkušeností s organizací vlastních domovů a více než 2 roky je organizace domovů také náplní naší práce. 
 •  Váš domov neznáme a právě proto nám nechybí nadhled. Díky němu vám rychle a efektivně pomůžeme rozdělit vše na jednotlivé a logické sekce.
 • Jsme dvě a každá úplně jiná. A právě proto máte jistotu, že vám nebudeme vám vnucovat žádná zaručená či instantní řešení. Místo toho budeme hledat takové, které bude šité na míru vám a vašemu domovu.
 • Jako trojnásobné mámy už dobře víme, jak rychle i efektivně třídit a ukládat dětské oblečení či hračky.
 • Máme bohaté zkušenosti s ukládáním jednotlivých věcí a dokážeme vám tak doporučit ty nejlepší úložné systémy vhodné právě pro vás a váš domov.

A navíc….

 • Jako sestry jsme sehraná dvojka. Celý proces tak s námi zvládnete za pouhých pár hodin a rozhodně nečekejte žádný nudný úklid.
virtuální organizace vašeho domova
virtuální organizace

 

Tak co? Půjdeme do toho společně?

Rozhodla jste se udělat první krok k vašemu vysněnému domovu? Skvělé!

Rády vás celým procesem provedeme, a to přímo u vás doma. Budeme vaše průvodkyně od první konzultace až po poslední detail.

Ukážeme, podpoříme a vytvoříme z vašeho domova místo, které bude odrážet vaše potřeby a přání a stane se opravdovým domovem, který si znovu zamilujete.

 

Cena: 1 oblast nebo místnost vašeho domova

Cena  5 200 Kč 

(nejsem plátce DPH)

 

 

Co obsahuje virtuální organizace vašeho domova?

 • Vstupní dotazník ke zjištění vašich potřeb
 • Vizuální návrh řešení systému, který vychází z vašich potřeb a životního stylu. Díky němu budete jednoduše vědět kam, co a proč umístit
 • Textový návrh řešení (dokument v rozsahu 3-5 stran). V textovém návrhu najdete především rozdělení místnosti do jednotlivých sekcí. Ke každé sekci vám pak navrhneme tipy úložných systémů. A návrhu také najdete navržený konkrétní postup organizace, který vám umožní při samotné organizaci postupovat logicky krok za krokem tak, aby pro vás samotná realizace byla co nejsnazší.
 •  Službu Nákupní seznam, ve které za vás vyhledáme konkrétní úložné systémy na míru vašemu domovu.
 • 30 minutovou navazující konzultaci po telefonu po 14 dnech od zaslání návrhu řešení nebo dle domluvy

A navíc:

V celém procesu můžete očekávat naše pochopení vašeho konkrétního problému, diskrétnost a plnou podporu.

 

Co virtuální organizace vašeho domova neobsahuje

 • osobní přítomnost dvou organizátorek u vás doma

 

Jak začít?

Už se nemůžete dočkat až začneme? Tak pojďme na to. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář, ve kterém nám ve stručnosti popíšete, co vás trápí a co byste ráda ve vašem domově změnila. A pak už se jen můžete těšit na náš první e-mail.

                                                                                                         

PROMĚNY NAŠICH KLIENTŮ

 

PŘED

PO