Virtuální organizace

Virtuální organizace

Ráno vstanete, ze skříně ještě potmě rychle vylovíte župan. Dvě další ramínka spadla na zem (tu skříň už musíte vážně probrat), ale teď není čas to řešit.  Teď musíte hlavně rychle připravit snídani a svačiny pro děti. Už při vstupu do kuchyně na vás znovu padne ten známý nepříjemný pocit. Pohled na kuchyňskou linku přeplněnou věcmi vám všední ráno nijak nezlepšil. Jasně, že byste ty věci ráda uklidila, jenže nějak není kam. Všechny skříňky i šuplíky jsou přeplněné k prasknutí, takže se v nich musíte složitě prohrabovat, abyste vůbec našla to, co hledáte.

Tolikrát jste už zkoušela tomu všemu dát nějaký systém. Vše jste vždycky srovnala, ale za pár týdnů bylo stejně vše při starém. Prostě jste asi neschopná a holt nikdy nebudete mít takový ten krásný uklizený byt. Však co, nemáte taky čas celé dny uklízet, musíte dělat důležitější věci. 

Ve spíži, kde potřebujete rychle najít snídaňové lupínky je to snad ještě horší. Všude poloprázdné pytlíky potravin, ze kterých se při každém další hledání vysype kousek obsahu. Úložné dózy už jste taky zkoušela, jenže je to celé k ničemu, když vám vždycky zbude třetina sáčku, která se do ní nevejde.

Teď ještě najít ty správné krabičky na svačinu ve změti plastových misek a víček a pak honem vzbudit děti. Ani pohled na jejich pokojík vám na ranní náladě zrovna nepřidá. Poházené hračky na zemi a stoly pokryté papíry, které není kam uložit. Tak aspoň ještě honem nachystat oblečení (proč ho vůbec skládáte, když je z něj ve skříni stejně jedna velká hromada?) No, teď není čas nad tím přemýšlet, za dvacet minut musíte odcházet…

Připomíná vám to něco? Jsou taková i vaše rána? Navenek sice nad stavem svého domova máváte rukou, ale uvnitř vás svírá úzkost při každém návratu domů či otevření šatní skříně?

 

Zkuste si teď představit úplně jiný scénář. 

 

Co kdybyste si mohla každé ráno svůj oblíbený župan jednoduše vytáhnout ze skříně, kde má každý kousek oblečení svůj prostor, takže z ramínek nic neklouže a nepadá?

Co kdybyste otevřela kuchyň a na poloprázdné lince si zapálila vonnou svíčku, pustila si příjemnou hudbu a u přípravy snídaně si vychutnala ten vzácný čas jen sama se sebou, ve ztichlém domově?

Co kdybyste mohla otevřít spíž a jednoduše vytáhnout vše, co potřebujete bez toho, aby se cokoli rozsypalo?

Co kdyby si vaše děti konečně dokázaly samy a bez vaší pomoci každý den uklidit své věci na jim určené místo?

Co kdybyste se ve svém domově mohla konečně zhluboka nadechnout a odpočinout si od starostí všedních dní.  Umíte si představit ten úžasný pocit úlevy, kdy se vrátíte po náročném pracovním dni zpátky domů a místo úklidu kuchyně, ve které stále ještě vládne snídaňový chaos, si vychutnala horkou kávu se svým mužem?

 

Co kdybyste i vy proměnila místo, kde bydlíte ve skutečný domov, který si zamilujete? 

 

Ne, tohle není jen sen či realita pro ty, kdo se narodili se smyslem pro pořádek a organizaci. Takhle můžete žít i vy. Nemusíte hned dělat velké změny. Začít můžete pozvolna. Třeba jen jednou místností vašeho domova, která je pro vás aktuálně tím největším zdrojem stresu.

 

S námi to zvládnete. Pomůžeme vám udělat z místa, kterému se dnes podvědomě vyhýbáte milovaný kout ve vašem domova. 

 

„Moc děkuji, vaše nápady jsou přesně to, co jsem potřebovala.

Už teď, když se dívám na fotky před a po, vidím velkou změnu.“

 

Jak probíhá virtuální organizace?

 

 •  Vy nám zašlete fotky prostoru, který potřebujete zorganizovat.
 •  My vám následně pošleme dotazník, díky kterému pak budeme moci sestavit návrh řešení přímo vám na míru.
 •  Do 14 dní vám zašleme návrh organizačního řešení, které má dvě části – textovou a vizuální.
 • V textové části řešení vám podrobně popíšeme návrh uspořádání jednotlivých skříní a poliček, vše rozdělíme do jednotlivých sekcí a také vám navrhneme, jak při následném uspořádání postupovat krok za krokem.
 • Ve vizuální části řešení pak pracujeme s vašimi fotkami, do kterých vám opět přehledně zaznačíme návrh umístění jednotlivých věcí. Najdete zde také navržené úložné systémy.
 •  Vy už si pak dle návrhu vše nakoupíte a uděláte sama ve svém vlastním tempu tak, jak vám to bude vyhovovat.
 •  V případě, že budete chtít, stačí, když nám zašlete také přesné rozměry poliček a skříněk a my vám za příplatek 1500,-Kč vytvoříme přesný nákupní seznam s odkazy, na kterých seženete vše potřebné, aby vás nic nebrzdilo. 🙂

 

 

Ukázka textové části organizačního řešení

 

Výhody virtuální organizace

 

 • Vše probíhá online, nemusíme se tedy domlouvat a termíny setkání a řešit nemoci dětí či jiné indispozice
 • Ráda si děláte věci sama? Skvělé, v tom případě je virtuální organizace přesně pro vás. My navrhneme a vy si  vše zorganizujete v klidu a soukromí, bez jakéhokoliv časového presu.
 • Návrhy vám zůstanou a vy s k nim tak můžete vracet znovu a znovu. Jakmile se naučíte jednouchý princip organizace, můžete se už sama pustit do dalších míst

 

„Opravdu jste mi daly skvělé tipy a motivovala mě vaše podpora a povzbuzení.“

 

 

 

Půjdeme do toho společně?

Rozhodly jste se udělat první krok k vašemu vysněnému domovu? To je skvělé! Nemusíte se bát. Nenecháme vás v tom samotné. Od prvního e-mailu budeme vaše průvodkyně a celé řešení budeme navrhovat ne podle našich představ, ale podle vašich skutečných potřeb tak, abychom vám pomohly začít tvořit domov, ve kterém se vy sama cítíte dobře, a který si opravdu zamilujete.

Jak začít?

Už se nemůžete dočkat až začneme? Tak pojďme na to. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář, ve kterém nám ve stručnosti popíšete, co vás trápí a co byste ráda ve vašem domově změnila. A pak už se jen můžete těšit na náš první e-mail. 

 

Cena: 1 oblast nebo místnost vašeho domova

Cena  5 200 Kč 

(nejsem plátce DPH)

Co obsahuje virtuální organizace?

 • Vstupní dotazník ke zjištění vašich potřeb
 • Vizuální návrh řešení systému, který vychází z vašich potřeb a životního stylu. Díky němu budete jednoduše vědět kam, co a proč umístit
 • Textový návrh řešení (dokument v rozsahu 3-5 stran). V textovém návrhu najdete především rozdělení místnosti do jednotlivých sekcí. Ke každé sekci vám pak navrhneme tipy úložných systémů. A návrhu také najdete navržený konkrétní postup organizace, který vám umožní při samotné organizaci postupovat logicky krok za krokem tak, aby pro vás samotná realizace byla co nejsnazší.
 • 30 minutovou navazující konzultaci po telefonu po 14 dnech od zaslání návrhu řešení nebo dle domluvy

A navíc:

V celém procesu můžete očekávat naše pochopení vašeho konkrétního problému, diskrétnost a plnou podporu.

 

Co virtuální organizace neobsahuje

 • jedná se o virtuální organizaci, k vám domů tedy bohužel nedorazíme
 • v rámci virtuální organizace doporučíme určitý typ úložného systému, měření a nákup podle přesných rozměrů je už na vás
 • Součastí Virtuální organizace také služba nákupní seznam . Na míru vám tak vyhledáme i přesné úložné systémy, které do vašeho prostoru sednou jako ulité.

Máte zájem o virtuální organizaci?

Napište nám a pustíme se do toho

 

Ceny jsou platné od 1.1. 2020

                                                                                                         

PROMĚNY NAŠICH KLIENTŮ

PŘED

PO